Košík: 0

Spolu: €0.00

Ako čistiť kamene pri splne mesiaca

Čistenie energie vašich liečivých kameňov je niečo, čo sa musí robiť pravidelne pre správne vyžarovanie liečivých vlastností a uvoľňovanie pozitívnych vibrácií.

Kamene vstrebávajú energiu okolitého prostredia, takže ak prídu do styku s negatívnym priestorom alebo energiou, nasajú ich a ich liečivá sila sa zablokuje.
Jedným z najjednoduchších, ale aj najefektívnejších spôsobov čistenia a opätovného nabíjania kameňov je použitie mesiaca. Svetlo mesiaca pomôže očistiť vaše kamene a obnoviť ich liečivé vlastnosti. ☾☾☾

Prečítajte si o troch jednoduchých krokoch, ako očistiť kryštály pomocou splnu mesiaca.

budhickapng

1. Pripravte si kamene

Vaše kamene budú musieť byť starostlivo umyté (v závislosti od toho, či sa určitý kameň, ktorý čistíte, môže alebo nemôže namočiť). Môžete to robiť doma, alebo ak žijete blízko rieky alebo pláže, umývanie bude robiť zázraky. Následne ich vysušte.


cistenie kamenovpng

2. Odovzdajte ich mesiacu

Vyložte kamene po západe slnka. Nájdite miesto, ktoré bude dostatočne osvetlené mesačným svetlom. Pri položení každého kameňa uvoľnite niečo, čo do vášho života prináša negativitu. Vyslovte to nahlas a pošlite to mesiacu.


mesiacpng

3. Nabite ich a dokončite čistenie

Akonáhle slnko stúpne a kamene sa na krátke časové obdobie vyhrievajú na slnku, prichádza čas, aby sme ich nabili novými pozitívnymi myšlienkami a energiou. Po nabití vašich kryštálov je dôležité poďakovať Mesiacu za uvoľnenie liečivých vibrácií do každého kryštálu.


kamene vonkupng

Láska ku kameňom

Čím viac sa dozviete o liečivých kameňoch a ich výhodách, tým viac začnete chápať dôležitosť každého z nich a význam, ktorý môžu priniesť do vášho života.
Ak nemáte žiadne kamene, nosenie ich ako šperky je skvelým spôsobom, ako čerpať z ich liečivých vlastností. Keďže každý kameň sa môže pochváliť rôznymi výhodami, zistíte, že nosenie rôznych druhov kameňov poskytne liečenie pre mnoho rôznych aspektov vášho života.

komentáre na blogu cez Disqus